8288
 

ریموت گمشده خودرو

 

گمشدن یا خراب شدن ریموت امری عادی بوده و در صورت نداشتن ریموت و یا کلید یدک نیاز به فرد متخصص برای بازکردن درب و کددهی ریموت برای خودرو می باشد.

8286
 

لوازم جانبی ریموت

 

لوازم جانبی ریموت شامل قاب ریموت، باتری، کاور ریموت و همچنین لوازم داخلی آن شامل قطعات الکترونیکی موجود، آماده تعویض و تعمیر ریموت می باشد.

8281
 

کلید و ریموت خودرو

 

کلید و ریموت خودرو یکی از مهمترین لوازم اتومبیل شما می باشد، هر خودرو با توجه به مدل و سال ساخت و شرکت سازنده دارای کلید و ریموت مخصوص همان خودرو می باشد.

 
لوازم جانبی ریموت80
ریموت گمشده خودرو90
ریموت و کلید یدکی خودرو95

 

چرا ما ؟

 

از آنجایی که تمام تجهیزات و قطعات مربوط به ایموبلایزر و ریموت خودرو الکترونیکی می باشند نیاز به نیروی متخصص و دستگاه های پیشرفته به منظور تعریف سوئیچ و تراش کلید بوده تا ریسک خرابی و یا خطا بر روی ایسیو خودرو به حد صفر برسد، حفاظت هزاره سوم دارای تخصص و تجربه چند ساله در زمینه تعریف ریموت یدک خودرو می باشد به نحوی که رضایت مشتری جلب و سفارش در اسرع وقت و با حداکثر کیفیت انجام شود.

8279

تعریف انواع ریموت خودرو

این مجموعه با استفاده از تجهیزات به روز و موجودی کامل ریموت، امکان تعریف انواع سوییچ خودرو های داخلی و خارجی را دارا می باشد.

سوال در رابطه با سوئیچ اتومبیل

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص ریموت و سوئیچ خودرو و قابلیت های ریموت با ما تماس بگیرید.

تعمیرات انواع ریموت خودرو

ریموت ها با توجه به مدل کیلس و معمولی ممکن است به ایراداتی از قبیل ندادن فرکانس و … بر بخورند، هدف ما برطرف نمودن این موارد می باشد.

پشتیبانی در ساعات کاری

حفاظت هزاره سوم در تمام ساعات کاری آماده خدمات رسانی  در زمینه ریموت خودرو بوده تا رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.