اپل کار پلی ولوو XC90 و فعال سازی آپشن کارپلی

فعال سازی اپل کار پلی ولوو

اپل کار پلی ولوو XC90 از آیفون 5 و مدل های جدیدتر پشتیبانی می کند، پیشنهاد می شود برای استفاده از حداکثر کارایی نرم افزار گوشی خود رو به آخرین ورژن بروزرسانی کنید.
بعد از فعال سازی apple carplay ولوو امکان اتصال گوشی از طریق بلوتوث و همچنین به صورت کابل یو اس بی برای شما فراهم می شود. برای اتصال گوشی به خودرو قابلیت کابلی پیشنهاد می شود که هم اتصال پایدارتری نسبت به بلوتوث دارد، تمامی برنامه هایی که مورد تایید شرکت اپل باشند بر روی کار پلی ولوو قابل نمایش می باشند.
apple carplay volvo با استفاده از کنترل روی فرمان و Siri اپل کنترل می شود. همچنین می توان از از نمایشگر لمسی خودرو استفاده کرد که برای امنیت بیشتر هنگام رانندگی پیشنهاد می شود مسافر خودرو از آن استفاده کند یا بعد از توقف کامل خودرو از آن استفاده کنید، با استفاده از Siri از طریق کارپلی ولوو می توانید به راحتی تماس تلفنی برقرار کنید، پیامک ارسال کنید و یا از نرم افزار waze برای پیدا کردن مقصد خود بر روی نقشه استفاده کنید. پروسه فعال سازی حدودا 1 الی 2 ساعت زمان میبرد و به منظور فعال سازی نیاز به شاسی خودرو و هماهنگی از 1 الی 2 روز قبل تر برای سفارش لایسنس مخصوص خودروی شما با شماره شاسی می باشد.

اپل کار پلی ولوو XC90 و فعال سازی آپشن کارپلیاستفاده از دستیار سیری برای کنترل Apple Carplay

با توجه به مدل خودرو دو روش برای استفاده از سیری بر روی اپل کار پلی خودرو می باشد:

  • دکمه دستیار صوتی بر روی فرمان را فشار داده و نگه دارید. سپس از سیری سوال درخواستی را بپرسید و یا انجام فعالیتی را درخواست کنید.
  • دکمه اپل کار پلی خودرو بر روی داشبورد یا دکمه هوم کارپلی مانیتور فشرده و نگه دارید. سپس از سیری سوال درخواستی را بپرسید و یا انجام فعالیتی را درخواست کنید.

سیری همچنین پیشنهاداتی برای کارپلی شما برای مواردی که امکانش هست در آینده نیاز داشته باشین از قبیل رانندگی به سمت مسیر بعدی ارائه می دهد. سیری و کارپلی این امکان را به شما می دهد که تمامی نرم افزار های مورد نیاز داخل خودرو در دسترس شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *